výroba nábytku nábytek atypické interiéry

02 VÝROBKYTypizovaný kancelářský nábytek

Kromě atypického nábytku na míru vyrábíme typizovaný kancelářský nábytek. Náš univerzální modulární systém Efektiv Vám umožní sestavit prakticky jakoukoliv kancelář.

Charakteristickým znakem tohoto nábytku je čistý funkční design a dobrá kvalita zpracování. Pracoviště navržená naším architektem jsou pohodlná a prostorná. Čisté a svěží provedení nábytku vytvoří příjemné a moderní prostředí.Pro výrobu nábytku používáme dřevotřískové desky potažené melaminovou fólií v dekoru, šedá, jasan, přírodní dub, buk, třešeň, javor nebo tmavý mahagon. Veškeré namáhané hrany jsou opatřeny silnými hranami z materiálu ABS, který je zdravotně nezávadný, odolný proti oděru, čistícím prostředkům i vysokým teplotám.
návrhy interiérůarchitektrodinné domy - projektyrekonstrukce - projektyokna dveřetruhlářství praha Pro náročnější zákazníky vyrábíme nábytek z dýhovaných dřevotřískových desek v libovolném dekoru dřevin v přírodním nebo mořeném provedení. Hrany jsou opatřeny nákližky s masivního dřeva.
Nábytek je lakován kvalitními polyuretanovými laky, v matném provedení. Podnože stolů jsou kovové, v barvě šedé nebo černé.

Kancelářské židle

Pro Vaši kancelář Vám dodáme židle a křesla ze sortimentu našich obchodních partnerů:

www.ldseating.com

www.profim.cz

V online katalozích si vyberte sezení dle svých potřeb, objednejte u nás. Židle Vám dodáme v rámci komplexní dodávky vybavení Vaší kanceláře nábytkem.

© 2006  IVN s.r.o.   kontakt   odkazy     webdesign by j10.cz